محل تبلیغات شما

اعلام جدایی رسمی آقای رضا اسلامی از مجاهدین در آلبانی

اینجانب رضا اسلامی که از ۴ تیرماه ۱۳۶۸ به مدت ۲۹ سال در تشکیلات فرقه رجوی بودم بدین وسیله جدایی خودم را از تشکیلات این فرقه رسما اعلام میکنم.

من رضا اسلامی سرباز ارتش بودم که در تاریخ ۲ مهرماه ۱۳۵۹ در مرزهای جنوبی کشور توسط ارتش عراق اسیر شدم. در اولین سالهای جنگ به دلیل جراحت جسمی سخت ترین شرایط را چه به لحاظ جسمی و چه روحی در زندان های صدام حسین گذراندم ، من نزدیک به ۹ سال در اردوگاه های مختلف عراق شرایط سخت را سپری کردم ، از سال ۱۳۶۵ که فرقه رجوی به عراق آمد و دولت عراق تلویزیون را در اختیار این فرقه گذاشت من از این طریق با این فرقه آشنا شدم و در همین سالیان بود که با یک سری تبلیغات فرقه رجوی که در اردوگاهها و زندانهای صدام حسین جهت جذب و کشاندن اسرای جنگی به سمت خودشان بود آشنا شدم.
بعد از اتمام جنگ در سال ۱۳۶۸ به تشکیلات فرقه رجوی پیوستم بعد از مدتی که گذشت دیدم هر آنچه در این سالیان از سیمای دروغین این فرقه تروریستی شنیده بودم تماما کذب محض بود ،و به چشم خود دیدم جز ریا ، چاپلوسی ، پشت سر دیگران حرف زدن و تهمت و افترا و… چیز دیگری نیست.

ان بی سی: مشکلات جدید جولیانی به علت همکاری با سازمان «مجاهدین»

جدا شده ها، الگوی نجات اعضا از بند اسارت رجوی هستند

دلنوشته خانم اعظم قهرمانی به برادرش حسین قهرمانی در اسارتگاه آلبانی

فرقه ,، ,رجوی ,سال ,اسلامی ,عراق ,فرقه رجوی ,رضا اسلامی ,این فرقه ,در آلبانی ,۱۳۶۸ به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ربات اینستاگرام Lawrence's game . مهمون من باش سردار شهید علی اكبر بشنیجی Sharon's page tocanate صبح لرستان temrebungti Yesenia's memory