محل تبلیغات شما
منیره شهریاری ندا

منیره شهریاری ندا ؛ دختری که هرگز پدرش را ندیده است

با با آب داد .با با نان داد
غمم آب و نان نبود.
گذشت روزهای کودکی و جوانیم، غمم فقط ندیدن بابا بود.
گاهی سکوت علامت رضایت نیست، شاید کسی دارد خفه میشود پشت سنگینی یک بغض…

منیره شهریاری ندا

با عرض سلام
من منیره شهریاری ندا، دختر جعفر شهریاری ندا هستم. پدرم بعنوان سرباز به جنگ تحمیلی اعزام شد ومتاسفانه در تاریخ 8/7/66 به اسارت بعثی های عراقی گرفتار شد. بنا به گفته هم رزمانش مدتی بعد در اسارتگاه مجاهدین دیده شده و از آن تاریخ به بعد دیگر هیچ خبر و نشانی از پدرم ندارم.

مادرم پس از مدت تحمل بیماری درگذشت ولی باز هم از پدرم خبری نشد و من در تمام سالهای عمرم از داشتن پدر محروم بودم .

اینجانب از همه برادران و خواهرانی که شجاعانه زنجیرها و حصارهای زندان فکری و جسمی این تشکیلات را پاره کردند و خود را نجات داده اند، عاجزانه تقاضا می کنم که اگر در دوران اسارتتان در زندان رجوی پدرم را دیده اید و یا می شناسید و یا ردی از او دارید با انجمن نجات استان قزوین تماس بگیرید و خانواده ای را از چشم انتظاری نجات دهید.

منیره شهریاری ندا فرزند جعفر شهریاری ندا

ان بی سی: مشکلات جدید جولیانی به علت همکاری با سازمان «مجاهدین»

جدا شده ها، الگوی نجات اعضا از بند اسارت رجوی هستند

دلنوشته خانم اعظم قهرمانی به برادرش حسین قهرمانی در اسارتگاه آلبانی

شهریاری ,ندا ,نجات ,منیره ,پدرم ,آب ,شهریاری ندا ,منیره شهریاری ,را ندیده ,از پدرم ,و یا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جیت کان دو تهران Henry's page جهان پرچم،فروش پرچم،تولید پرچم،خرید پرچم،چاپ پرچم، رومیزی،پرچم تشریفات،پرچم اهتز دخترم سوگند گردشگری گلچین مطالب وب tingghotafli فروش انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... Jason's style sandpratlitunb